Kryminalni odzyskali skradzione auto

zdjęcie: Kryminalni odzyskali skradzione auto / fot. KPP Środa Wielkopolska
fot. KPP Środa Wielkopolska
W poniedziałek 8 kwietnia br. funkcjonariusze kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. podczas działań na terenie miasta Śrem ujawnili i zabezpieczyli skradziony pojazd marki opel astra. Pojazd po wykonanych czynnościach szybko wrócił do właścicielki.

Pod koniec stycznia 2024 roku otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkanki naszego powiatu o kradzieży samochodu osobowego marki opel astra. Kobieta wyceniła wartość pojazdu na kwotę 1350 zł.

Dzięki wnikliwej pracy i analizie zebranych dokumentów, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego średzkiej komendy ujawnili i zabezpieczyli skradziony pojazd marki opel astra, który znajdował się na terenie miasta Śrem. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dwóm mężczyznom w wieku 38 i 45 lat zarzut kradzieży auta. Oboje zamieszkiwali na terenie gminy Śrem.

Pojazd po wykonanych czynnościach szybko wrócił do właścicielki, a mężczyznom postawiono zarzut zgodnie z artykułem 279 kodkesu karnego, za co grozi im do 10 lat pozbawnia wolności.

2024-05-02 17:00
Namiot Cyrkowy, Kostrzyn, Sportowa 12